Witaj na naszej stronie

Gra edukacyjna

Realizowane programy

 

Kliknij w obrazek by otrzymać więcej wiadomości


NASZE SUKCESY


Nasze sukcesy-udział dzieci w konkursach- grupa I

Konkurs plastyczny „Fantazje liściaste”- Karolina Żak (Jadowniki)

Konkurs plastyczno-techniczny „Szopka Bożonarodzeniowa”- Filip Malinowski

Konkurs plastyczny „Ozdoba Świąteczna”- Marcelina Pawlik

Konkurs plastyczno-techniczny „Mój Wynalazek”-Marcelina Pawlik (Przedszkole nr 9)

Konkurs plastyczny „Mój wymarzony lizak”- Karolina Mańka, Kaja Fudala (Organizator-Jasło)

Udział w Projekcie „Mała książka-wielki człowiek”(Organizator- RCKB Brzesko)

Nasze sukcesy- udział dzieci w konkursach- grupa II

Konkurs plastyczny „Święta Bożonarodzeniowe w wyobraźni dziecka”- Dawid Mańka, Grzegorz Glapiński, Igor Kraj (Szkoła Katolicka)

Konkurs ogólnopolski „Zbieramy zużyte baterie i akumulatory”- Lena Migdał

Konkurs plastyczny „Zdrowo się odżywiamy”- Alicja Dzień

Konkurs plastyczny „Ekoprzedszkole”- Alicja Dzień, Oliwia Mietła, Kacper Mietła

Konkurs plastyczno- techniczny „Koszyk wielkanocny”- Małgorzata Romuzga (Tańczące Nutki)

Konkurs „Piosenki dziecięcej” – Magdalena Partyka, Alicja Dzień, Dawid Mańka (MOK)

Konkurs plastyczno- techniczny „Mój Wynalazek”- Magdalena Partyka

Konkurs plastyczny „Portret Mamy”- wszystkie dzieci z gr. II (MOK)

Przegląd piosenki „Nasza Barwna Polska”- Alicja Dzień, Dawid Mańka (Jadowniki)

Konkurs zużytych baterii i nakrętek- wszystkie dzieci  

Konkurs plastyczny „Kiedy myślę Ojczyzna”- Karolina Żak (Organizator-Szkoła Katolicka pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Brzesko)

Nasze sukcesy- udział dzieci w konkursach- grupa III

Konkurs plastyczny „Fantazje liściaste”- Karolina Ostręga III miejsce (Jadowniki)

Udział w Olimpiadzie Międzypokoleniowej- zdobycie II miejsca wśród przedszkoli w gminie oraz I wśród Seniorów (Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzesku)

Konkurs plastyczny „Mój wymarzony lizak”- Julia Glapińska (Jasło)

Konkurs plastyczny- „Święta Bożonarodzeniowe w wyobraźni dziecka- Julia Glapińska, Magdalena Cierniak- wyróżnienie (Szkoła Katolicka)

Konkurs plastyczny „Ozdoba Bożonarodzeniowa”- Karolina Ostręga, Julia Glapińska, Ola Okas ( MOK)

Konkurs plastyczny „Ozdoba Świąteczna”- Kamila Wijas, Julia Glapińska, Dawid Romuzga-I miejsce (Tańczące Nutki)

 Konkurs recytatorski „Wierszyki łamiące języki”- Bartosz Wojtas, Kornel Łoboda- I miejsce ( Przedszkole Integracyjne w Brzesku)

Konkurs plastyczny „Koszyczek Wielkanocny”- Karolina Ostręga, Dawid Romuzga- wszystkie dzieci otrzymały nagrody

Konkurs plastyczno-techniczny „Mój Wynalazek”- Martyna Nowak

Konkurs piosenki „Pamiętamy, kochamy i śpiewamy Tobie Janie Pawle II”- Ola Okas

Konkurs plastyczny „Barwy lasu”- Eliasz Zydroń (Organizator- Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu)

Konkurs plastyczny- „Moja Ojczyzna”- Magdalena Partyka- (Organizator- Szkoła Katolicka Brzesko)

Konkurs patriotyczny „Polska”- Alicja Dzień-I miejsce, Igor Łukowicz-II miejsce, Dawid Mańka- III miejsce, Oliwia Mietła i Lena Migdał-nagrodzone za udział(Organizator- Szkoła Katolicka Brzesko).